Stała obsługa prawna dla MŚP

Małe i średnie przedsiębiorstwa to zdecydowanie najliczniejszy sektor w naszym kraju. To właśnie relatywnie niewielkie firmy stanowią główną siłę napędową polskiej gospodarki i sprawiają, że wciąż się rozwija.

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy stale zmieniające się potrzeby przedsiębiorców. Zdajemy sobie również sprawę jak wiele przeszkód prawnych muszą na co dzień pokonywać. Pozostajemy do pełnej dyspozycji, oferując stałą i w pełni kompleksową obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorstw.
Kładziemy duży nacisk na komunikację i bliską współpracę. Naszych Klientów na bieżąco informujemy o postępach w prowadzonych przez Kancelarię sprawach. Tworzymy i aktualizujemy szczegółowe sprawozdania. Klienci otrzymują do nich dostęp online, dzięki czemu zawsze dokładnie wiedzą na jakim etapie aktualnie znajduje się ich sprawa. Tego typu innowacyjne rozwiązanie znacznie przyspiesza i usprawnia komunikację na linii prawnik – Klient.
Pomagamy przedsiębiorcom reprezentującym rozmaite branże. Nasze specjalizacje to w szczególności:

 

  • Prawo własności przemysłowej. Posiadamy bogate doświadczenie we wspieraniu projektów związanych z wynalazkami, wzorami użytkowymi i przemysłowymi, w tym również finansowanymi z budżetu UE.
  • Prawo nowoczesnych technologii. Doradzamy m.in. w sprawach związanych z prowadzeniem własnego biznesu online i świadczeniem usług drogą elektroniczną. Zajmujemy się również sporządzaniem profesjonalnych regulaminów i polityki prywatności.
  • Prawo autorskie. W sposób kompleksowy obsługujemy m.in. agencje reklamowe, firmy z sektora IT oraz wydawnictwa muzyczne.
  • Procesy zakupowe, umowy i zabezpieczenia transakcji. Świadczymy wsparcie prawne spółkom prawa handlowego, firmom wytwórczym i produkcyjnym.
  • Inwestycje budowlane.
  • Prawo zamówień publicznych.
  • Szeroko pojęte negocjacje biznesowe.
  • Postępowania sądowe.

Małe i średnie firmy w toku swojej działalności borykają się z wieloma problemami. Bieżące doradztwo prawne może w znaczący sposób pomóc w rozwoju firmy i wzmocnieniu jej konkurencyjności na rynku.

Usługi w ramach tej specjalizacji:

Brak usług.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną: