Wydział Prawa ukończyłem na Krakowskiej Akademii. Jestem również absolwentem Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, która jako jedyna w Polsce przygotowuje do wykonywania zawodu sędziego i prokuratora. Zgodnie z ostatecznie ukształtowanymi zainteresowaniami, w roku 2016 pomyślnie zdałem egzamin na aplikację adwokacką i od tego też roku jestem członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej.

 

Posiadam bogate doświadczenie procesowe. W ramach dotychczasowej pracy z licznymi sukcesami prowadziłem obronę oskarżonych w procesach karnych przed sądami oraz organami procesowymi. Szczególną wagę przykładam także do spraw, które wymagają zabezpieczenia praw i reprezentacji pokrzywdzonych w postępowaniach karnych.

 

W obszarze moich bieżących zadań, a zarazem zainteresowań, pozostają sprawy odszkodowawcze, ze szczególnym naciskiem na sprawy związane z wypadkami komunikacyjnymi, błędami w sztuce medycznej, a także szkodami powstałymi wskutek wadliwie przeprowadzonych procesów inwestycyjnych, zwłaszcza budowlanych.

 

Uważam, że znajomość i doświadczenie w zakresie prawa karnego pozwala niejednokrotnie skutecznie wykorzystać jego instrumenty na korzyść naszych klientów w sprawach cywilnych (na przykład wypadki komunikacyjne) oraz na gruncie stosunków gospodarczych (przestępczość gospodarcza).

 

Kiedy nie pracuję, spaceruję i trenuje ze swoim psem Celiną rasy Jack Russell Terrier, a zimą jeżdżę na snowboardzie. Jestem miłośnikiem dobrej muzyki i gotowania.