Radca prawny     |     Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego     |     Wspólnik Kancelarii Prawnej Sawicki & Sawicki

 

Pracę zawodową od początku kierunkowałem na zagadnienia związane ze wsparciem prawnym i doradztwem dla przedsiębiorstw oraz zarządów spółek. Wiele lat byłem pracownikiem renomowanej kancelarii specjalizującej się w prawie międzynarodowym i obsłudze podmiotów zagranicznych. Pozwoliło mi to bardzo dobrze poznać potrzeby i bolączki przedsiębiorstw działających na polskim rynku.

 

Przez szereg lat byłem także związany z międzynarodowym koncernem energetycznym pracując na stanowisku radcy prawnego. Perspektywa dużej, wielotysięcznej organizacji daje z pewnością szerszy ogląd procesów korporacyjnych i gospodarczych.

 

W ramach Kancelarii Prawnej Sawicki & Sawicki skupiam się na wsparciu małych i średnich przedsiębiorstw, zwłaszcza z sektora budownictwa, handlu oraz IT. Wiele z tych firm to nasi stali od wielu lat partnerzy. Dbam o ich bezpieczeństwo w sferze prawnej oraz o ściągalność wierzytelności. Nie dopuszczam do działań wbrew prawu na szkodę naszych klientów.

 

Współpracuję ze stałymi partnerami Kancelarii, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami.